ХОЛЕДИУС раствор оральный 25мл

Производитель: Биолик Ладыжин
Код ATX: A05AX10
Действующее вещество: Различ преп (билиар патол)
Тип препарата:

Инструкция ХОЛЕДИУС раствор оральный 25мл

Состав

діючі речовини: Chelidonium majus (Chelidonium) D3, Silybum marianum (Carduus marianus) D3, Berberis vulgaris (Berberis) D3, Podophyllum peltatum (Podophyllum) D6;

100 г препарату містять Chelidonium majus (Chelidonium) D3 – 300 мг, Silybum marianum (Carduus marianus) D3 – 300 мг, Berberis vulgaris (Berberis) D3 – 1000 мг, Podophyllum peltatum (Podophyllum) D6 – 0,3 мг;

допоміжна речовина: етанол 20 % (об/об).

Лекарственная форма

Розчин оральний.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина від світло-жовтого до коричнево-жовтого кольору, зі слабким запахом спирту.

Фармакологическая группа

Комплексний гомеопатичний засіб.                       

Фармакологические свойства

Фармакодинаміка. Дія препарату зумовлюється сукупною дією його компонентів. Лікарський засіб сприяє усуненню хронічного та гострого запалень жовчного міхура, підшлункової залози. Регулює, нормалізує процес травлення. Завдяки дії препарату нормалізуються жовчна секреція та секреція підшлункової залози. Фармакокінетика. Препарат швидко та майже повністю всмоктується після перорального застосування, в основному в порожнині рота і далі у шлунково-кишковому тракті. Не депонується у тканинах організму.

Показания

У комплексній терапії хронічного панкреатиту та хронічного холециститу.

Противопоказания

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів лікарського засобу, цироз печінки, гострий гепатит.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами и другие виды взаимодействия

Невідома.

Про одночасне застосування будь-яких інших лікарських засобів слід повідомити лікаря.

Особенности по применению

Лікарський засіб містить невелику кількість етанолу (алкоголю), менше 100 мг/дозу. Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності або годування груддю перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Лікарський засіб у рекомендованих дозах не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом та при роботі з іншими механізмами.

Применение в период беременности или кормления грудью

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом или другими механизмами

Способ применения и дозы

Хронічний панкреатит Дорослим – по 8–10 крапель на ¼ склянки води 1 раз на добу, приймати за півгодини до їди або через 1 годину після їди. При загостренні хронічного панкреатиту кількість прийомів препарату може бути збільшена до 3–5 разів на добу. Тривалість курсу лікування – до 2 місяців. Хронічний холецистит Дорослим – по 8–10 крапель на ¼ склянки води 3 рази на добу, приймати за півгодини до їди або через 1 годину після їди. Тривалість курсу лікування – до 3 місяців. Діти. Ефективність і безпека при застосуванні препарату дітям не встановлені, тому цій категорії пацієнтів препарат не слід застосовувати.

Дети

Передозировка

Малоймовірне. Симптоми передозування не описані.

Побочные эффекты

Алергічні реакції, тимчасове загострення основного захворювання. У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря!

Срок годности

3 роки. Після відкриття флакона застосувати протягом місяця. Препарат не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 25 мл у флаконі з пробкою-крапельницею, по 1 флакону в пачці з картону.

Категория отпуска

Без рецепта.

Производитель

ПрАТ «Біолік».

Адрес

Україна, 02660, м. Київ, вул. Старосільська, 1 У.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *