Каталог УКРМЕД. Головна сторінка.
Баннерная сеть BANNER.UA
English version
Запам'ятайте УКРМЕД!
 
про каталогрейтингдодати/поновити сайт оголошенняпошук:  fdsgfds

Новини Каталогу УКРМЕД 
http://ukrmed.org.ua/

випуск № 3 за період з 7.12 по  14.12.2001

передплатників 29


Нові надходження до Каталогу УКРМЕД
(http://ukrmed.org.ua/new.php )

Бізнес Центр Фармація **** ( http://bc-pharmacy.com.ua/ )
         Категорії  > Фармація  > Фармацевтичні фірми
         Регіони  > Київ
Київська фармацевтична фірма, займається продажем лікарств провідних зарубіжних та вітчизняних виробників. Новини. Про фірму, співробітники. Прайс-лист. Онлайн-замовлення медпрепаратів. Партнери. Вакансії.
Непоганий сайт однієї з багатьох гуртових фармацевтичних фірм.

UMS - Медична допомога в Українi ** ( http://www.ums.com.ua/ )
         Категорії  > Ресурси для пацієнтів  > Медичні послуги та лікування
         Регіони  > Київ
UMS - це комплексна система медичного обслуговування високого стандарту якості, орієнтована на максимальну зручність для Клієнта та реалізована на базі кращих клінік України із залученням видатних фахівців.
Сайт присвячено цікавій і перспективній ідеї реалізації у нас медичного сервісу американського типу, але зреалізовано як завжди... Крім декларацій як би то мало виглядати, більше нічого. Співзвучність адреси з сайтом UMC.com.ua дає високу відвідуваність, але у даному випадку лише шкодить, оскільки власники мобілок все своє обурення відображають в книзі гостей, яку ніхто не чистить, а варто би....

Херсонська обласна психіатрична лікарня *** ( http://www.mental.ks.ua/ )
         Категорії  > Клініки та медичні центри  > Державні медичні центри та клініки
         Медичні спеціальності  > Психіатрія
         Регіони  > Херсон
Херсонська обласна психіатрична лікарня – один з найстарших лікувально-профілактичних закладів області, створена у 1886 році. На сьогоднішній день лікарня залишається одним з найбільших лікувально-профілактичних закладів на 1145 ліжок. У 2000 році МОЗ України лікарні присвоєно вищу кваліфікаційну категорію. Лікарня є базою для підготовки інтернів. Керівництво. Віртуальна бібліотека. Підрозділи. Статистичні дані. Фотоальбом.
Наскільки мені відомо, єдиний сайт закладу такого профілю в Україні.

Херсонська обласна наукова медична бібліотека
** ( http://khersonml.ukrbiz.net/ )
         Категорії  > Медичні публікації
         Регіони  > Херсон  
ХОНМБ має електронний предметний каталог, який розпочато у 1996 році за сприяння програми ІБІС і який нараховує близько 37 тис. бібліографічних записів. Предметизація здійснюється на основі російської версії тезаурусу MeSH. Про бібліотеку. Структура бібліотеки. Послуги користувачам. Поточні інформаційні списки. Бібліографічні ресурси. Новини.

"Слов'янська Клініка"
***** (
http://www.ck.mk.ua/ )
         Категорії  > Клініки та медичні центри  > Приватні медичні центри та клініки
         Медичні спеціальності  > Косметологія
         Регіони  > Миколаїв
ПП "Слов'янська клініка" створено у травні 1997 року. Основний вид діяльності: надання медичних послуг населенню. Акцент терапії спрямовано на комплексне лікування надлишку ваги, ожиріння за допомогою психотерапевтичного, гомеопатичного та медикаментозного впливу на більшість факторів, які викликають залежніст від їжі та пов'язаних з цим емоційних розладів та факторів соматичної етіології. З січня 1998 року клініка здійснює активну наукову та практичну діяльність щодо вивчення і лікування адиктивних форм поведінки стосовно їжі (нервова булімія, гіперфагічна реакція на стрес, анорексія і т.п.) З січня 2000 року організовано практичне лікування хворих алкоголізмом.
Сайт реалізовано повністю на технології Flash. Хоч я і не прихильник такого підходу, але у даному випадку зроблено все зі смаком і почуттям міри. Хоча, можливість альтернативн ого перегляду все ж варто би було передбачити.

Херсонське відділення спілки інфекціоністів України ** ( http://www.gorbachevsky.ks.ua/ )
         Категорії  > Медичні організації  > Громадські об'єднання, асоціації, спілки, товариства
         Медичні спеціальності  > Інфекційні хвороби
         Регіони  > Херсон
Сторінку названо іменем заслуженого лікаря України, незмінного головного лікаря Херсонської інфекційної лікарні Горбачевського Г.І. Матеріали конференції ім. Г.І. Горбачевського. Новини медицини, історія діяльності інфекційної служби, корисні ресурси.

Український Альянс з запобігання вродженим вадам розвитку
*****
( http://ibis-birthdefects.org/start/ukrainian/broch.htm )
         Категорії  > Медичні організації  > Громадські об'єднання, асоціації, спілки, товариства
         Медичні спеціальності  > Ґенетика
         Регіони  > Київ
Створений в травні 1999 року в Києві за сприяння Українсько-Американської Програми запобігання вродженим вадам розвитку, Світового Альянсу організацій із запобігання вродженим вадам розвитку, американського фонду "March of Dimes". Членами Альянсу є провідні українські лікарі-генетики, неонатологи, педіатри та інші медики, працівники творчої інтелігенції та організації батьків хворих дітей. Ми поширюємо знання про запобігання вродженим вадам. Ми прагнемо впливати на процес прийняття рішень керівництвом охорони здоров'я. Ми вважаємо, що всі діти з вродженими вадами повинні бути під опікою лікарів та громадськості...


Важливіші поновлення сайтів
(детальніше http://ukrmed.org.ua/updated.php )

Вроджені вади розвитку: Міжнародні інформаційні системи (I.B.I.S.) ***** ( http://ibis-birthdefects.org/start/ukrainian/ )
Мета: запобігання вродженим вадам розвитку та генетичним порушенням. Завдання: Прискорити впровадження наукових досягнень в практику охорони здоров'я i cприяти налагодженню зв'язків між медичними працівниками усіх регіонів світу. Інформація про вроджені вади, тератогени, генетичне консультування. Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку.
У зв'язку з відокремленням Українського Альянсу, модифіковано опис сайту.

Оголошення УКРМЕД

10.12 Створення групи підтримки хворих на гемофілію
07.12 Окажите помощь
f.a.q. розсилка реклама банери книга відгуків контакт пошук:  
розділ категоріїрозділ спеціальностірозділ регіони
про каталогновинкипоновленнядодати сайтоголошеннярейтингрекламабанериf.a.q.пошук

IFORUM ПРОМОКОД : путешествия, форум о туризме, отзывы об отелях : Качественные товары по низкой цене.