Каталог УКРМЕД. Головна сторінка.
Баннерная сеть BANNER.UA
English version
Запам'ятайте УКРМЕД!
 
про каталогрейтингдодати/поновити сайт оголошенняпошук:  fdsgfds

Новини Каталогу УКРМЕД
http://ukrmed.org.ua/

випуск № 27 за період з 01.03.2003 по 28.03.2003
передплатників 170
Онлайн-версія цього випуску доступна за адресою http://ukrmed.org.ua/listservice.php?news=27

нових сайтів - 26, оновлених - 4, оголошень - 8

Нові надходження до Каталогу УКРМЕД
(http://ukrmed.org.ua/new.php)


Державна науково-дослідна лабораторія з контролю якості лікарських засобів ІГМЕ  **** ( http://www.health.gov.ua/www.nsf/lkk?OpenFrameset )
        Категорії > Фармація
        Медичні спеціальності > Фармакологія
        Регіони > Київ
Контроль якості лікарських засобів, гігієнічні дослідження лікарських субстанцій та виробів парфюмерно-косметичної промисловості, побутової хімії, засобів особистої гігієни для отримання гігієнічного висновку МОЗ України. Online-перевірка сертифікатів результату аналізу.
Підрозділ Медекопорталу, виділений в окрему структуру, зацікавить в першу чергу фармацевтів. Все необхідна законодавча документація по сертифікації медикаментів.

Медcервіс-Гарант. Ремонт, обслуговування та продаж ультразвукового обладнання.  ** ( http://medservice.kiev.ua )
        Категорії > Медичні фірми > Медичне обладнання та апаратура
        Медичні спеціальності > Ультразвукова діагностика
        Регіони > Київ
"МедСервіс-Гарант" є офіційним представником компанії B-K Medical, Данія (ультразвукове діагностичне спеціалізоване обладнання для застосування в урології, гінекології, хірургії, проктології). Компанія здійснює ремонт і сервісне обслуговування ультразвукових сканерів будь-яких виробників, а також обладнання для функціональної діагностики.

БІОФАРМФОРУМ 2003  **** ( http://www.fas.com.ua/event.php?id=76 )
        Категорії > Медичні події > Медичні з'їзди
        Категорії > Фармація
БіофармФорум-2003 відбудеться 20 - 21 березня 2003 р. у конференц-залі готелю "Київ" у м. Києві. Вас цікавлять подальші шіляхи розвитку фармацевтичної галузі? Ви хочете досягнути максимального прибутку? На черговому щорічному "БіофармФорумі-2003" буде розглянуто такі актуальні питання, як структура сегментів ринка і тенденції його розвитку, стратегії управління і реструктуризації фармацевтичних компаній, схеми оптимізації оподаткування аптечних підприємств та багато іншого.
Вже відбувся. Хто хоче бути в курсі актуальних подій, не покладайтеся на розсилку, а слідкуйте за новинками в Каталозі :-)

Зуботехнічна лабораторія Модуль-Дент  ** ( http://www.modul-dent.com.ua )
        Медичні спеціальності > Стоматологія
        Регіони > Львів
Виготовляємо знімні та незнімні протези: металокерамічні, металопластмасові, бюгельні, знімні пластинкові для встановлення на імплантантах, а також вкладки, вініри, високоточне литво. Приймаємо замовлення від лікарів-стоматологів та зубних техніків.
Проста і якісна рекламна візитка фірми.

Лабораторія “Сучасних інформаційних технологій в медицині”  **** ( http://www.lsit.kiev.ua/ )
        Категорії > Наукові заклади > Наукові центри та лабораторії
        Медичні спеціальності > Акушерство і гінекологія
        Регіони > Київ
Науково-методологічна лабораторія “Сучасних інформаційних технологій в медицині” (надалі ЛСІТ) створена на базі кафедри акушерства, гінекології та перинатології КМАПО ім. П.Л.Шупика. ЛСІТ вивчає, узагальнює та поширює кращі науково-педагогічні та лікувально-організаційні розробки з впровадженням автоматизованих програм тренінгу і тестування, використанням чітких алгоритмів, спрямованих на поліпшення лікувально-профілактичної допомоги населенню, надає інформаційну підтримку лікарям, забезпечує практичне та методологічне сприяння науковим працівникам.
Цікавий сайт. Не всі розділи наповнені, але те що вже є варте уваги. Окрім того, доброю рисою є постійне поновлення і доповнення інформації

Стоматологічна клініка "АДОНІС"  * ( http://obzor.com.ua/adonis )
        Категорії > Клініки та медичні центри > Приватні медичні центри та клініки
        Медичні спеціальності > Стоматологія
        Регіони > Луганськ
Ми гарантуємо весь комплекс стоматологічних послуг для тих, хто цінує якість! Наші ціни дозволять лікуватись Вам і Вашим дітям! Підписуємо угоди з підприємствами.
Ще одна візитка стоматологічного профілю.

Аптека “МЕДІКУС” м. Дрогобич  *** ( http://www.zk.ru/pharmacy )
        Категорії > Фармація > Аптеки
        Регіони > Львів
Аптека "Медікус" - найбільше фармацевтичне підприємство м.Дрогобич. Асортимент лікарських засобів біля 3500 назв. Поряд із медикаментами в аптеці наявні засоби нетрадиційної медицини - гомеопатичні, харчові добавки, препарати із рослинної речовини, мед. п'явки. Структура аптеки: зал готових лікарських форм, лабораторія виготовлення лікарських форм, відділ дитячого харчування, відділ лікувальної косметики, відділ-оптика. Інформація про послуги, які надаються в даній установі. Замовлення медикаментів по електронній пошті.
Презентаційний сайт-буклет аптеки, в якісному виконанні.

Медична акціонерна компанія "Медаком", м. Луганськ  ** ( http://obzor.com.ua/medacom/ )
        Категорії > Медичні фірми > Медичне обладнання та апаратура
        Регіони > Луганськ
Медичне обладнання, інструменти та медичні послуги із застосуванням ендоскопічних технологій в хірургії, гінекології, урології, оториноларингології. Центр біологічної терапії.

Стоматологія для пацієнтів. Клініка "ОлДент"  **** ( http://www.stomatolog.com.ua )
        Категорії > Ресурси для пацієнтів
        Медичні спеціальності > Стоматологія
        Регіони > Київ
Стоматологічна клініка "ОлДент", інформація для пацієнтів. На сайті Ви зможете знайти вичерпну інформацію про лікування, профілактику, протезування, ортодонтію, імплантологію та багато іншого, яка допоможе орієнтуватися в складному виборі стоматолічних послуг.
Після ряду візиток, нарешті маємо цікавий стоматологічний сайт. Особливо унікальний в плані інформації про стоматологічні послуги для пацієнтів, а пацієнтом стоматолога є кожен з нас. Є певні проблеми сумістності бровзерів та подачі матеріалу, але безперечно сайт вартий Вашої уваги.

7-ма спеціалізована виставка з міжнародною участю "Медицина Півдня України"  ** ( http://medvin.kiev.ua/UKR/titul/umOdtitul.htm )
        Категорії > Медичні події > Медичні виставки
        Регіони > Одеса
Запрошуємо Вас взяти участь у спеціалізованих виставках з міжнародною участю "МЕДИЦИНА ПІВДНЯ УКРАЇНИ" та "СтоматЕКСПО" які відбудуться 1-4 квітня у м. Одесі. Спеціалізовані розділи виставок: стоматологічні витратні матеріали, інструментарій та обладнання; медична техніка; товари медичного призначення; ліки, гомеопатичні препарати, фітопрепарати та інше; сучасні технології лікування і провілактики захворювань.

Персональний сайт проф. Кравченка В. Г.  *** ( http://web.poltava.ua/homes/medpol/ )
        Категорії > Персональні сторінки
        Медичні спеціальності > Дерматологія і венерологія
        Регіони > Полтава
Персональний сайт Кравченка Володимира Григоровича, лікаря - дерматовенеролога, доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри дерматовенерології Української медичної стоматологічної академії (м.Полтава, Україна). Головним напрямком наукової діяльності є пошук і розробка нових ефективних лікарських засобів в галузі дерматовенерології . Результатом багаторічних досліджень став винахід високоефективного лікарського препарату "Цидіпол" для індивідуальної профілактики сифілісу, гонореї і трихомоніазу.
Класична home page,.але цього разу - це сторінка професора, а таких (професорських сторінок, а не професорів) в нашому медичному Інтернеті не так вже і багато...

Журнал "Репродуктивне здоров'я жінки"  **** ( http://www.lsit.kiev.ua/RU/magazine/mag.htm )
        Категорії > Медичні публікації > Медичні журнали
        Медичні спеціальності > Акушерство і гінекологія
        Регіони > Київ
Всеукраїнський науково-практичний журнал "РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ'Я ЖІНКИ" видається Київською медичною академією післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (КМАПО). Періодичність виходу - щоквартально. Подано PDF версії деяких публікацій.
Журнал розміщено на сайті вже згадуваної вище ЛСІТ.

Санаторій "Псьол"  ** ( http://bis.gb.pi.net.ua/firms/psel/ )
        Категорії > Клініки та медичні центри > Санаторії, курорти
        Регіони > Полтава
Санаторій "Псьол" Україна, Полтавська обл. Природне, безмедикаментозне оздоровлення.

"Сучасні досягнення у дихальній підтримці новонароджених і споріднені проблеми неонатології"  * ( http://www.meduniv.lviv.ua/announce/neonatology.html )
        Категорії > Медичні події > Медичні конференції
        Медичні спеціальності > Педіатрія
        Регіони > Львів
15-16 травня 2003 року МОЗ України та Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького запланували провести Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю "Сучасні досягнення у дихальній підтримці новонароджених і споріднені проблеми неонатології". Запрошуємо взяти участь і пропонуємо надсилати матеріали у формі статей за тематикою конференції. Матеріали до друку просимо надсилати до 30.03.2003 року.

Стоматологічний центр "Клініка Заблоцького"  ***** ( http://www.zablotskyy.com )
        Категорії > Клініки та медичні центри > Приватні медичні центри та клініки
        Медичні спеціальності > Стоматологія
        Регіони > Львів
Провідний стоматологічний центр України сімейного типу "Клінка Заблоцького". Висококваліфіковані лікарі-стоматологи в поєднанні з найсучаснішим обладнанням та новітніми технологіями забезпечують найкращий результат та бездоганну репутацію клініки.
Сайт однієї з найдорожчих і найпрестижніших стоматологічних клінік Львова.

Леге Артіс  **** ( http://www.legeart.net/ )
        Категорії > Клініки та медичні центри > Приватні медичні центри та клініки
        Медичні спеціальності > Хірургія > Косметична хірургія
        Регіони > Донецьк
Центр лазерної косметології і пластичної хірургії "Леге Артіс" сформовано на базі Інституту невідкладної та відновлюваної хірургії АМН України. Основний принцип Центру "Леге Артіс" — це комплексний підхід до вирішення косметологічних проблем — не просто корекція окремих недоліків, а покращення естетичного ефекту в цілому.

"Горбунок" - Тренажер для хребта та м'язів спини і для загального оздоровлення  *** ( http://www.gorbunok.kiev.ua/ )
        Категорії > Ресурси для пацієнтів > Медичні послуги та лікування
        Медичні спеціальності > Травматологія і ортопедія
        Регіони > Київ
Ви хочете, займаючись від 30 секунд до 1 хвилини щоденно, забути про остеохондроз, сколіоз та ряд проблем пов'язаних з защемленням нервових закінчень в хребті, наростити м'язи черевного пресу, глибокі м'язи спини, а також розгиначі плечевого поясу? Тоді Вам допоможе "Горбунок" подібно до казкового Коника-Горбоконика, наш тренажер потурбується про красоту і здоров'я Вашого тіла.

Фатум - клініка пластичної хірургії  **** ( http://fatum.kiev.ua/ )
        Категорії > Клініки та медичні центри > Приватні медичні центри та клініки
        Медичні спеціальності > Хірургія > Косметична хірургія
        Регіони > Київ
Клініка Фатум заснована у 1994 році, функціонує на базі Інституту хірургії і трансплантології АМН України (ін-т А.А.Шалімова). Більшість співробітників паралельно працюють у відділі мікросудинної хірургії інституту хірургії і трансплантології АМН України. Ми пропонуємо широкий спектр послуг: ринопластику (корекція форми носа), отопластику (корекція вушных раковин), "ін'єкції краси", омоложуючі операції на обличчі, ліпомоделювання окремих частин обличчя, коригування асиметрії обличчя, операції на молочних залозах, пластика живота, коригування форми і об'єму нижніх кінцівок, ліпоскульптура, усунення рубців, доброякісних новоутворів шкіри та мяких тканин, операції при варикозі вен, склеротерапія, операції на статевих органах, лікування внутрішньої гінекологічної патології з застосуванням лапароскопічної та мікрохірургічної техніки.
Черговий непоганий сайт чергової косметичної клініки. Правда назва клініки - Фатум, як на мене не зовсім вдала ;-)

Центр тромболітичної терапії  *** ( http://www.thrombolysis.org.ua/ )
        Категорії > Клініки та медичні центри > Державні медичні центри та клініки
        Медичні спеціальності > Кардіологія
        Регіони > Харків
Харківський міський Центр тромболітичної терапії створено з метою проведення тромболітичної терапії в найгострішій стадії гострого інфаркту міокарда та гострого ішемічного інсульту.
Сайт, який судячи з тематики міг би бути корисним і цікавим, але містить лише накази, положенння та іншу офіційну внутрішню документацію.

Науково-виробнича фірма "Мікрохім"  ** ( http://microchemistry.narod.ru/ )
        Категорії > Фармація > Фармацевтичні фірми
        Регіони > Луганськ
НВФ "Мікрохім" єдиний в Україні виробник широкого спектру субстанцій нітроефірної групи, діючою речовиною яких є ізосорбіту мононітрат, нітрогліцерин, пентраеритриту тетранітрат. В даний час підприємство приступило до випуску готових лікарських форм нітрогліцерину та ізосорбіту динітрату.

ЛДЦ "Піраміда"  **** ( http://piramida.rv.ua/ )
        Категорії > Клініки та медичні центри > Приватні медичні центри та клініки
        Регіони > Рівне
Історія створення лікувально-діагностичного центру, обгрунтування його назви, координати. Перелік медичних технологій, що застосовуються в центрі.

МП "Альтернативна медицина"  ** ( http://www.sobchuk.com/ )
        Медичні спеціальності > Нетрадиційна медицина
        Регіони > Хмельницький
Комп'ютерна функціональна діагностика та медикаментозне тестування. За основу взято метод електропунтурної діагностики Фолля на програмно-апаратному комплексі "АРМ Пересвіт". Лікувально-діагностичний модуль Пересвіт-Фолль включає автоматизацію процедур вимірювання, електропунтурне заключення, електронний селектор, роздрук результатів дослідження. Продаж та навчання лікарів роботі з ним. Проведення курсів по лікувальному та точковому масажу з основами фітотерапії і анатомії.

Медичний центр "НЕЙРОН"  **** ( http://www.neuron.vl.net.ua/ )
        Категорії > Клініки та медичні центри > Приватні медичні центри та клініки
        Медичні спеціальності > Неврологія
        Регіони > Харків
Надання медичних послуг у галузі неврології та психіатрії. Організація лікування за кордоном.

Науково-виробнича медико-біологічна корпорація “Лазер і Здоров'я"  **** ( http://www.kor-pml.com/ )
        Категорії > Медичні фірми > Медичне обладнання та апаратура
        Медичні спеціальності >  Інші
        Регіони > Харків
Корпорація "Лазер і Здоров'я", виробник персональних медичних лазерів, лазерної медичної апаратури, апаратури для світлотерапії і фототерапії.
Інформаційний портал про застосування лазерів в медицині.

ТзОВ "Оптимед"  *** ( http://www.optimed.com.ua/ )
        Категорії > Медичні фірми > Медичне обладнання та апаратура
        Регіони > Крим
Наша стратегічна мета – стати провідним постачальником медичних технологій і комплексних рішень в Україні. Огляд інгаляційного обладнання.
Назва "Оптимед" в мене дотепер асоціювалася з центром лазерної корекції зору. Виявляється назва досить популярна і використовується різними фірмами (до речі як і УКРМЕД). Сайт хоче лише ІЕ і зовсім не любить інших бровзерів :-(

Кримський клуб біоетики і екології  * ( http://bioeticsclub.narod.ru )
        Медичні спеціальності >  Інші
        Регіони > Крим
Кримська громадська організація, що працює у галузі проблем біоетики та екології.
Через ряд помилок в реалізації сайту, практично нереально отримати інформацію задля якої він був створений.

Важливіші поновлення сайтів
(детальніше http://ukrmed.org.ua/updated.php)


Медекопортал: про санітарію та гігієну в Україні  ***** ( http://www.health.gov.ua/ )
Санітарне законодавство та нормативні документи. Відомості про санітарно-епідеміологічні установи. Провідні наукові заклади. Електронні форуми та ехоконференції. Інформація для підприємців. Періодичні видання та наукові статті.
Зміна опису сайту.
Новини харківської психіатрії  ***** ( http://www.psychiatry.org.ua/ )
Публікації наукових досліджень в галузі психіатрії та наркології. Психіатричні заклади міста Харкова. Основні нормативні акти. Посилання на вітчизняні Web-джерела психіатричної тематики.
Зміна адреси.
Потрібно жити для задоволення і довше!  ** ( http://www.i.com.ua/~vpered )
Сторінка доктора медичних наук Чабана Т.І. Пропоновані послуги діагностики та лікування. Напрямки роботи в галузі кардіології та терапії.
Зміна адреси.
Санаторій "Південний"  **** ( http://www.sanatoriy.poltava.ua/ )
Санаторій "Південний" на курорті "Миргород" - центр по діагностиці та лікуванню захворювань травної системи і опорно-рухового апарату працівників системи Міністерства транспорту України.
Новий дизайн сайту, нові мовні версії, підвищено рейтинг.

Оголошення УКРМЕД
(http://ukrmed.org.ua/news.php)

03.03 Лабораторія Сучасних Інформаційних Технологій в Медицині
04.03 Приобретем набор реактивов
04.03 Задайте вопрос специалисту
04.03 "Медичні вироби вітчизняного виробництва для охорони здоров'я України"
11.03 Ультразвуковой эхотомоскоп
14.03 Обмен ссылками.
20.03 Студентська наукова конференція з психіатрії в Харкові
27.03 Спеціалізована виставка “МініМЕД 2003”


f.a.q. розсилка реклама банери книга відгуків контакт пошук:  
розділ категоріїрозділ спеціальностірозділ регіони
про каталогновинкипоновленнядодати сайтоголошеннярейтингрекламабанериf.a.q.пошук

IFORUM ПРОМОКОД : путешествия, форум о туризме, отзывы об отелях : Качественные товары по низкой цене.