Каталог УКРМЕД. Головна сторінка.
Баннерная сеть BANNER.UA
English version
Запам'ятайте УКРМЕД!
 
про каталогрейтингдодати/поновити сайт оголошенняпошук:  fdsgfds

Новини Каталогу УКРМЕД
http://ukrmed.org.ua/

випуск № 16 за період з 01.05.2002 по 17.05.2002
передплатників 68
Онлайн-версія цього випуску доступна за адресою
http://ukrmed.org.ua/listservice.php?news=16


Створено нову підрубрику Категорії >> Потрібна допомога!

Нові надходження до Каталогу УКРМЕД
(http://ukrmed.org.ua/new.php )


ІІІ Міжнародна конференція "Медицина - здоров'я - XXI сторіччя"   ***** ( http://www.ukrmedsoc.dp.ua/isc/ )
         Категорії  >  Медичні події  >  Медичні конференції
         Категорії  >  Ресурси для студентів
         Регіони  >  Дніпропетровськ
Конференція відбудеться 26-28 вересня 2002 року в Дніпропетровську. Присвячена актуальним проблемам сучасної медицини. До участі в конференції запрошуються студенти, молоді вчені-медики, практикуючі лікарі.
Це вже третя традиційна щорічна конференція, яка проводиться ДДМА.

Аптеки медичної академії   **** ( http://www.ama.dp.ua/ )
         Категорії  >  Фармація  >  Аптеки
         Регіони  >  Дніпропетровськ
ТзОВ "Аптеки медичної академії" - ексклюзивний постачальник на Україну препаратів Циклоферон и Перфторан, займається гуртовою та роздрібною реалізацією медикаментів в Дніпропетровському регіоні і в межах України. Інформація про медичні препарати, прайс-листи, послуги, довідкова інформація.

Каталог лікарських препаратів   ***** ( http://www.apteka.pl.ua/ )
         Категорії  >  Бази даних, каталоги, довідники
         Категорії  >  Фармація  >  Загальнофармацевтичні сайти
         Регіони  >  Полтава
База даних лікарських засобів з описами (інструкціями) лікарств та класифікацією по фармакологічних групах препаратів.
База містить на даний момент 1544 записи і зацікавить в першу чергу тих, кому потрібна детальніша інформація про який-небудь препарат, а інструкції під рукою немає. Правда для цього потрібен комп'ютер з Інтернетом  :-)

Конференція "Здорова дитина: ріст, розвиток та проблеми норми в сучасних умовах"   *** ( http://www.chernivtsi2002.narod.ru/ )
         Категорії  >  Медичні події  >  Медичні конференції
         Медичні спеціальності  >  Педіатрія
         Регіони  >  Чернівці
Міжнародна науково-практична конференція "Здорова дитина: ріст, розвиток та проблеми норми в сучасних умовах" відбудеться 10-11 жовтня 2002 року в м. Чернівці. Конференція присвячена питанням оцінки здоров'я, росту і розвитку здорової дитини, її раціональному харчуванню та вигодовуванню, проблемам новонародженої дитини, питанням впливу екологічних факторів на здоров'я дітей, принципам збереження здоров'я та профілактики. Аудиторія - науковці різних галузей медицини (педіатрія, акушерство, неонатологія, перинатологія, гігієна, екологія), практичні лікарі.

Полтавський завод медичного скла   ***** ( http://www.medicalglass.poltava.ua/ )
         Категорії  >  Медичні фірми  >  Медичні витратні матеріали та інструменти
         Регіони  >  Полтава
ВАТ "Полтавський завод медичного скла" - сучасне підприємство з високотехнологічним виробництвом медичного скла марки УСП-1 першого гідролітичного класу, яке спеціалізується на виготовленні склотрубки та виробів з неї: ампул медичних ін'єкційних, спарених та вакуумного наповнення; флаконів для антибіотиків та інсулінових; посуду мірного лабораторного.

Амізон   ** ( http://amizon.pharmasvit.com/ )
         Категорії  >  Ресурси для пацієнтів
         Регіони  >  Київ
АМІЗОН - ваш надійний захисник від простуди та грипу. Інформація про препарат Амізон і його застосування для профілактики та лікування грипу.
Рекламний буклет препарату.

Дитячий санаторій "Руська поляна", м.Черкаси   ** ( http://www.ruspolyana.ukrbiz.net/ )
         Категорії  >  Клініки та медичні центри  >  Санаторії, курорти
         Регіони  >  Черкаси
Дитячий санаторій "Руська поляна" Черкаського обласного управління охорони здоров'я розташований в мальовничій лісній зоні на відстані 20 кілометрів від міста Черкаси. Санаторій розрахований на дітей віком від 3-ох до 15-ти років. В санаторії працюють стоматологічний, рентгенологічний, ЛОР-кабінети, кабінет іридодіагностики, рефлексотерапії, гомеопатії, фітотерапії, лазеротерапії, водо- та грязелікування. Лабораторією проводяться клінічні, біохімічні та імунологічні обстеження. Консультації дітей проводять спеціалісти обласних лікувально-профілактичних установ.

Луцький спеціалізований будинок дитини   * ( http://www.help.org.ua/ )
         Категорії  >  Потрібна допомога!
         Регіони  >  Луцьк
У будинку дитини знаходяться діти з 0 до 4 років. Будинок розрахований на 80 місць. На постійному вихованні знаходиться від 75 до 85 дітей. 70% дітей - сироти, на вихованні знаходяться діти-інваліди, від яких батьки відмовилися.
Потрібна допомога у придбанні спеціального обладнання для кабінету фізкультури.

"Артур-К"-фармацевтична компанія   ***** ( http://www.artur-k.com.ua/ )
         Категорії  >  Фармація  >  Фармацевтичні фірми
         Регіони  >  Київ
Офіційний сайт фармацевтичної компанії "Артур-К". Продукція провідних фірм-виробників медикаментів. Гуртова реалізація медикаментів. Експорт медикаментів. Послуги Таможенного Ліцензійного Cкладу. Постачання субстанцій та медобладнання. Відділ медичних представників.
Сайт після тривалого "under construction" закінчено. Заглянув щойно ще раз - появились якісь негарні повідомлення про помилки із зверненням до бази даних. Будем сподіватись, що проблеми тимчасові.

Журнал "Стоматолог"   **** ( http://www.100matolog.com/ )
         Категорії  >  Медичні публікації  >  Медичні журнали
         Медичні спеціальності  >  Стоматологія
         Регіони  >  Харків
"Стоматолог" - журнал для практикуючого стоматолога та зубного техніка. Онлайн-версія журналу з повними текстами статей. Виходить з березня 1998 р. Періодичність 1 раз на місяць. Доступні архіви від 2001 року.

“Інформаційні технології в охороні здоров’я та практичній медицині”   *** ( http://www.ametist.com.ua/clients/ametist.nsf/(Newsforweb)/510287FA2CE82A4AC2256 )
         Категорії  >  Медичні події  >  Медичні конференції
         Медичні спеціальності  >  Медична інформатика
         Регіони  >  Київ
ІI-га конференція з міжнародною участю “Інформаційні технології в охороні здоров’я та практичній медицині” відбудеться 12 - 14 червня 2002 р., у КМАПО ім. П.Л.Шупика, м. Київ. Мета конференції - обмін досвідом наукових досліджень, організаційної та науково-практичної роботи з питань: - сучасні аспекти інформатизації системи охорони здоров’я; - комп’ютеризація практичної медицини і медичної освіти; - шляхи впровадження електронного медичного паспорту; - застосування сучасних інформаційних технологій та розвиток ринку медичної техніки, лікарських препаратів та медичних послуг.

SOS!!! Потрібна термінова допомога!!!   ** ( http://karenhelp.narod.ru/ )
         Категорії  >  Потрібна допомога!
         Медичні спеціальності  >  Кардіологія
         Регіони  >  Крим
Мінасян Карен, нарородився 5 березня 1986р. Діагноз: Врождена вада серця - дефект міжпедсердечної перегородки (ДМПП). Потрібна термінова операція, яка відбудеться у вересні 2002р. у м. Києві. Просимо допомогти зібрати необхідну суму на операцію. Представлено ультразвукове дослідження серця.

Медична газета "Здоров’я України"   ***** ( http://www.health-ua.com/ )
         Категорії  >  Медичні публікації  >  Медичні журнали
         Регіони  >  Київ
Медична газета "Здоров’я України" - це публікації про методики та підходи у лікуванні захворювань, рекомендації та оглядові статті, інтерв'ю, новинки медичної літератури. В кожному номері — новини охорони здоров'я України та світової медицини, аналіз ринку фармацевтичних препаратів і медичного обладнання, огляди конференцій, симпозіумів, конгресів та з'їздів. Реєстр медичних заходів на 2002р. Архів за 2002 рік.
Цей сайт відродився за новою адресою після майже річної відсутності. На жаль, чомусь не збережені архіви попередніх років.

Реєстр медичних заходів 2002   ***** ( http://www.health-ua.com/ua/2002/reestr/ )
         Категорії  >  Медичні події
         Регіони  >  Київ
Реєстр медичних з'їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, наукових семінарів і пленумів, які проводитимуться у 2002 році.
І традиційно на сайті Медичної газети опубліковано Реєстр на 2002 рік, який чомусь також традиційно появляється в Інтернеті із значним запізненням, і який дотепер не представлений на сайті МОЗ України, де мав би бути в першу чергу.

AstraMed - апаратура для кардіології і терапії   **** ( http://www.astramed.kiev.ua/ )
         Категорії  >  Медичні фірми  >  Медичне обладнання та апаратура
         Медичні спеціальності  >  Кардіологія
         Регіони  >  Київ
Фірма АстраМед офіційний дистриб'ютор діагностичної, реанімаційної апаратури (електрокардіографи, апарати для добового моніторингу артеріального тиску та ЕКГ, дефібрилятори) та витратних матеріалів фірм Innomed, Meditech (Угорщина), Primedic Metrax (Німеччина) в Україні.

Науково-методичний центр "Медінтех"   *** ( http://www.medintex.com/ )
         Категорії  >  Медичні фірми  >  Медичне обладнання та апаратура
         Регіони  >  Київ
Основним завданням НМЦ "Медінтех" є розробка та впровадження нових організаційних форм надання медичної допомоги населенню, зокрема: - розробка і виробництво сучасної медичної апаратури; - впровадження передових інформаційних технологій в медичній сфері, створення комп'ютерних систем діагностики, моніторингу та диспансерного обліку захворювань; - навчання медичного персоналу роботі з медичною технікою, що випускається центром, консультаційна і методична підтримка.

Психологічні технології, базовані на особливій процесуальній взаємодії   ** ( http://www.rivne.com/~process/ )
         Медичні спеціальності  >  Психологія
         Регіони  >  Рівне
Сторінка психологів з м. Рівне створена з метою передати свій досвід надання ефектифної психологічної допомоги.

Медико-експертний центр "Нагваль"   *** ( http://www.nagval.zp.ua/ )
         Медичні спеціальності  >  Токсикологія та наркологія
         Регіони  >  Запоріжжя
МЕЦ "Нагваль" здійснює: лікування психічно хворих, лікування від наркозалежності, діагностику алкогольного і наркотичного сп'яніння, судово-психіатричну експертну діяльність, наукові дослідження, зокрема в рамках проектів "Нагваль" і "Антидоп". Презентовано новий підхід до позбавлення від опійної залежності.

Програма заочної допомоги людям, зловживаючим алкоголем   ***** ( http://www.alc-help.com/ )
         Категорії  >  Ресурси для пацієнтів  >  Медичні послуги та лікування
         Медичні спеціальності  >  Психіатрія
         Медичні спеціальності  >  Токсикологія та наркологія
         Регіони  >  Харків
Ця сторінка для Вас, жінки, матері, родичі людей, зловживаючих алкоголем. Для Вас, оскільки Ви є свідками та учасниками тієї драми, яка розігрується у Вас на очах, чи за Вашою участю, і в якій Вам часто відводиться другорядна роль, не маючи сил, умінь або знань запобігти трагічному кінцю.
Сайт головного психотерапевта м. Харкова Супруна І.П. з метою популяризації та реалізації розробленої психотерапевтичної програми заочної допомоги алкоголікам розрахованої на їхніх родичів. Вартість програми - $12

Конференція “Нові технології в хірургії”   ** ( http://www.medhospital.com.ua/konfer.html )
         Категорії  >  Медичні події  >  Медичні конференції
         Медичні спеціальності  >  Хірургія
         Регіони  >  Київ
Науково-практична конференція «НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В ХІРУРГІЇ», відбудеться 27-28 листопада 2002 року. Наукова програма: - нові технології в гепатології і хірургічній гастроентерології; - нові технології в мікрохірургії , хірургії судин, пластичній і косметичній хірургії; - нові технології в загальній хірургічній практиці.

Подаруйте її батькам надію...   ** ( http://www.lviv.ua/sos/ )
         Категорії  >  Потрібна допомога!
         Регіони  >  Львів
Батьки просять допомогти зібрати кошти на операцію для 1,5 річної дитини з діагнозом: пухлина головного мозку в ділянці задньої черепної ямки із оклюзійно-гідроцефальним синдромом.

Асоціація сприяння підприємництву в медицині   * ( http://aspm.bigmir.net/ )
         Категорії  >  Медичні організації  >  Громадські об'єднання, асоціації, спілки, товариства
Асоціацію Сприяння Підприємництву в Медицині було засновано в липні 2001 року в м. Києві. Метою діяльності АСПМ є створення сприятливого соціально-економічного та правового середовища в державі для здійснення підприємницької діяльності в медицині та захисту соціальних, економічних, правових, професійних та інших інтересів підприємців-медиків.
Гарна задумка, але виглядає, що після оформлення та офіційної реєстрації Асоціації сайт став авторам вже непотрібним.

Зуботехнічна лабораторія PORCELAIN   *** ( http://porcelain.bigmir.net/ )
         Категорії  >  Медичні фірми  >  Медичні послуги
         Медичні спеціальності  >  Стоматологія
         Регіони  >  Київ
Зуботехнічна лабораторія українсько-швейцарської стоматологічної клініки PORCELAIN. Лабораторія здійснює такі види послуг: * виготовлення металокерамічних коронок з використанням маси Vita-Omega 900 (Німеччина); * виготовлення коронок з використанням фотополімерного композиту Sinfony німецької фірми ESPE; * бюгельне протезування; * виготовлення з'ємних протезів з використанням пластмас та гарнітури фірми IVOCLAR. Лабораторія обладнана найновішою сучасною технікою фірми KAVO (Німеччина).
Лабораторія запрошує до співпраці лікарів з інших міст. Працює без примірок на пацієнтах. Протези доставляються кур'єром.

Пункційна вертебропластика   * ( http://www.vertebroplasty.kiev.ua/ )
         Медичні спеціальності  >  Хірургія  >  Нейрохірургія
Пункційна вертебропластика - сучасний малоінвазивний метод лікування хворих з різноманітними патологіями тіл хребців, зумовлених остеопорозом, травматичними пошкодженнями, пухлинними процесами, метастазами. Здійснюється в Клініці лазерної та ендоскопічної спинальної нейрохірургії Інституту нейрохірургії АМН України.
Можливо з часом це буде цікавий сайт. Зараз - в стані розробки. Остання модифікація 30.11.2001р.

Кінцево-елементний аналіз в стоматології та біомеханіці   **** ( http://www.fem.bi.com.ua/ )
         Категорії  >  Персональні сторінки
         Медичні спеціальності  >  Стоматологія
         Регіони  >  Харків
Пропозиції щодо розробки та впровадження в розрахункову практику кінцево-елементного моделювання для розрахунку напружено-деформованого стану тазобедренного суглоба, хребта, щелепи людини, зуба, зубощелепного сегменту, в тому числі, з застосуванням програмних комплексів COSMOS (ANSYS, NASTRAN).

Кафедра хірургічних хворіб КМІ та Київський міський хірургічний діабетологічний центр   **** ( http://www.medhospital.com.ua/ )
         Категорії  >  Медична освіта  >  Вищі навчальні заклади
         Категорії  >  Клініки та медичні центри  >  Державні медичні центри та клініки
         Медичні спеціальності  >  Хірургія
         Регіони  >  Київ
Стуктура кафедри, співробітники, база кафедри, діяльність (косметологічна та пластична хірургія, проктологічна допомога, судинна хірургія), новини. Київський хірургічно-діабетологічний центр - етапи становлення, клініка, про діабет.

Важливіші поновлення сайтів
(детальніше http://ukrmed.org.ua/updated.php )


Донецький "Фармогляд"   ***** ( http://www.medportal.interdon.net/farmoboz/ )
Донецька віртуальна база по роботі з прайс-листами фармацевтичних фірм-гуртовиків. Нормативні документи. Довідник. Щотижднева розсилка новин і прайс-листів. Веб-дизайн та послуги з реклами. Для роботи з базою не потрібно реєстрації.
Сторінка дитячого імунолога   ***** ( http://www.medportal.interdon.net/sef/immun )
Сторінка створена та підтримується доцентом кафедри епідеміології ДМУ ім. М. Горького - Мельником Вадимом Анатолієвичем. Дано багато цікавої і, в значній мірі, унікальної (наукової, довідкової, популярної) інформації по імунології. Представлені новини і актуальна інформація про епідемічну та інфекційну ситуацію в Україні та країнах СНД.
Повідомлення з епідемічного фронту   **** ( http://www.medportal.interdon.net/sef/ )
Огляди новин та публікацій для спеціалістів по епідеміології, інфекційних захворюваннях, імунології, алергології, вакцинопрофілактиці. Розсилка новин по email. В рамках розсилки тематичні випуски "Вакцинопрофілактика" та "Особливо небезпечні інфекції".
Донецький медичний портал   *** ( http://www.medportal.interdon.net/ )
Донецький медичний Портал - це медичний сервер, де знаходяться веб-сторінки медичних працівників Донецького медичного університету та практикуючих лікарів Донецької області.
Всі чотири вищезгадані сайти одного автора змінили свою адресу.
Інститут проблем медичної реабілітації   ***** ( http://www.reha.lviv.ua/ )
Сторінка Інституту проблем медичної реабілітації в Трускавці,в котрий щороку прибуває близько тисячі пацієнтів з різних країн світу для відновного лікування за методом проф. д.м.н. Володимира Ілліча Козявкіна. Представлена інформація про систему лікування, запис на лікування, співпрацівників, наукову роботу, наукові публікації, відгуки пацієнтів, найновіші досягнення Інституту в галузі розробки нових технологій відновного лікування.
Повністю новий дизайн і зміни в наповненні сайту. Підвищено рейтинг.
Емметт - продаж та постачання високоякісних товарів для стоматологів та медичних працівників   ***** ( http://www.emmett.com.ua/ )
Eмметт Україна - прямі постачання витратних стоматологічних матеріалів, аксесуарів та допоміжного обладнання. Забезпечення спеціалістів якісними витратними матеріалами у поєднанні із гнучкою ціною.
Новий дизайн і наповнення. Підвищено рейтинг.

Оголошення УКРМЕД
(http://ukrmed.org.ua/news.php )

17.05 Продам АМРТ-02


f.a.q. розсилка реклама банери книга відгуків контакт пошук:  
розділ категоріїрозділ спеціальностірозділ регіони
про каталогновинкипоновленнядодати сайтоголошеннярейтингрекламабанериf.a.q.пошук

IFORUM ПРОМОКОД : путешествия, форум о туризме, отзывы об отелях : Качественные товары по низкой цене.