Каталог УКРМЕД. Головна сторінка.
Баннерная сеть BANNER.UA
English version
Запам'ятайте УКРМЕД!
 
про каталогрейтингдодати/поновити сайт оголошенняпошук:  fdsgfds
Розділ категорії
Розділ спеціальності
Розділ регіони


> Вінниця
> Дніпропетровськ
> Донецьк
> Житомир
> Запоріжжя
> Івано-Франківськ
> Київ
> Кіровоград
> Крим
> Луганськ
> Луцьк
> Львів
> Миколаїв
> Одеса
> Полтава
> Рівне
> Суми
> Тернопіль
> Ужгород
> Харків
> Херсон
> Хмельницький
> Черкаси
> Чернівці
> Чернігів
>  Інші країни
    Каталог УКРМЕД (1645)  >  (16)
Сортувати по:  
Всього:  16   Показано:  1 - 10 Сторінки: 2 » 

  Вроджені вади розвитку: Міжнародні інформаційні системи (I.B.I.S.) 
      Рейтинг  *****  Мова 
   
Мета: запобігання вродженим вадам розвитку та генетичним порушенням. Завдання: Прискорити впровадження наукових досягнень в практику охорони здоров'я i cприяти налагодженню зв'язків між медичними працівниками усіх регіонів світу. Інформація про вроджені вади, тератогени, генетичне консультування. Українсько-Американська Програма запобігання вродженим вадам розвитку.
зареєстровано: 1 дата невідома 1999 р., поновлено: 2 2001 р.

  Фонд Марша 
      Рейтинг  *****  Мова 
   
Фонд Марша - недержавна благочинна медична організація створена з метою покращення нейрохірургічної та загальномедичної допомоги дітям і підліткам в країнах бувшого Радянського Союзу. Фонд Марша проводить навчання та стажування нейрохірургів і спеціалістів інших медичних галузей через програми обміну та застосування новітніх інформаційних технологій в нейрохірургії.
зареєстровано: 3 дата невідома 2001 р.

  Медична слайд-галерея 
      Рейтинг  *****  Мова 
    
Мета проекту - допомогти студентам, аспірантам та лікарям в засвоєнні діагностичних та лікувальних методик. Більшість медичних підручників та посібників, на наш погляд, недостатньо ілюстровані, що знижує ступінь сприйняття матеріалу. Окрім цього, невеликі тиражі та високі ціни на спеціальну медичну літературу часто роблять ці джерела труднодоступними. Ми сподіваємся, що зображення і короткі коментарі до них допоможуть Вам в навчанні та праці.
зареєстровано: 1 дата невідома 2000 р., поновлено: 2 2002 р.

  Фонд допомоги дітям Чорнобиля 
      Рейтинг  *****  Мова 
 
Фонд допомоги дітям Чорнобиля - це гуманітарна організація, створена для того, щоб захистити і оберігати життя дітей, які постраждали від найгіршого екологічного лиха світу. Він призначений бути інформаційним мостом між Сполученими Штатами, Україною і світовою спільнотою.
зареєстровано: 9 дата невідома 2001 р.

  Американський український медичний проект 
      Рейтинг  *****  Мова 
   
Ми - команда добровольців - медичних працівників та комп'ютерних професіоналів з Америки та України, що працює разом, щоб покращити медичне обслуговування в обох країнах через навчання на місці, технічні обміни та відкрите спілкування. Ми активно займаємось багатьма проектами за допомогою численних медичних партнерів, підтримуючих організацій та великодушних осіб. Наша місія - покращити охорону здоров’я в Україні та Америці через навчання на місці, технічні обміни, відкрите спілкування та інформаційну технологію з використанням персональних комп'ютерів.
зареєстровано: 4 дата невідома 2002 р.

  Лікування у Німеччині 
      Рейтинг  ****  Мова 
 
Організація "Glaube & Hoffnung" займається лікуванням у Німеччині на базі клініки Ґеттінгенського Університету громадян України і пропонує пацієнтам лабораторно-діагностичні обстеження, оперативне, консервативне, реабілітаційне лікування дітей та дорослих, санаторний відпочинок. Основні послуги. Ціни та тарифи. Порядок надання послуг. Представники і консультанти. Стажування лікарів в Німеччині.
зареєстровано: 2 2001 р.

  Подаруйте дітям радість 
      Рейтинг  ****  Мова 
   
Зоряна і Калина народилися з серйозним дефектом зору - вродженою катарактою обох очей. Загрожувала їм цілковита сліпота. Одиноким рятунком було проведення операції, яка полягає на усуненні знищених катарактою лінз. Дівчатка у третьому місяці свого життя перейшли кожна по дві такі операції у Центрі Здоров'я Дитини у Варшаві. Черговий етап лікування дівчаток - це довготривала реабілітація очей за допомогою штучних лінз, які будуть виконувати функції усунених лінз. Найважчий період лікування, який вимагає великої віри і наполегливості, а також немалих фінансових витрат. Цей тягар спочиває лише на плечах батьків Зірки і Калинки, які вірять, що при підтримці і допомозі людей великого серця і доброї волі, зуміють цей тягар двигати.
зареєстровано: 1 2002 р.

  Про Фармацiю з UK 
      Рейтинг  ****  Мова 
  
Про Фармацiю з UK. Pесурс для широкої iнтернет аудиторiї тих, хто безпосередньо пов'язаний з фармацiею. Тут вашій увазі будуть пропонуватися матеріали про: систему лікарського забезпечення та процес персональної реєстрації фармацевтів у Великобританії, фармацевтичні компанії, події, виставки, пропозиції співпраці.
зареєстровано: 1 дата невідома 2003 р.

  DNA Solutions PTY Ltd - Україна 
      Рейтинг  ****  Мова 
      
Компанія DNA Solutions спеціалізується на проведенні тестів ДНК з метою встановлення батьківства та інших видів кровної спорідненості лдя приватних осіб та організацій. Розроблений компанією метод "домашнього набору" дозволяє клієнту виконати необхідні процедури і отримати з лабораторії результат, не покидаючи місце проживання. Дослідження ДНК з метою встановлення батьківства та іншої кровної спорідненості. Відбір проб генетичного матеріалу по місцю проживання замовника.
зареєстровано: 9 дата невідома 2005 р., поновлено: 3 дата невідома 2006 р.

  USUF - The Ukraine Health Care Project 
      Рейтинг  ***  Мова 
 
USUF Health Care and Humanitarian Aid: The U.S.-Ukraine Foundation is a nonprofit, non-governmental organization established to facilitate democratic development, encourage free market reform, and enhance human rights in Ukraine.
зареєстровано: 6 дата невідома 2001 р.

                                                                                                                                                                                                                                                                             
Всього:  16   Показано:  1 - 10 Сторінки: 2 » 
f.a.q. розсилка реклама банери книга відгуків контакт пошук:  
розділ категоріїрозділ спеціальностірозділ регіони
про каталогновинкипоновленнядодати сайтоголошеннярейтингрекламабанериf.a.q.пошук

IFORUM ПРОМОКОД : путешествия, форум о туризме, отзывы об отелях : Качественные товары по низкой цене.